آیفون 13 دارای صفحه نمایش 120 هرتز AMOLED ساخت سامسونگ هستند

مدتی است که این واقعیت را شنیده ایم که آیفون ها 120 هرتز می آیند و امروز گزارش جدیدی از کره اساساً این موضوع را تأیید می کند ، در حالی که اطلاعات جدید جذاب دیگری نیز به آن اضافه می شود.

گفته می شود که فقط آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس دارای صفحه نمایش جدید LTPO AMOLED با نرخ تازه سازی 120 هرتز هستند و این محصولات منحصراً توسط سامسونگ ساخته می شوند. نه تنها این ، بلکه سامسونگ مدارهای چاپی انعطاف پذیر سفت و سخت (RFPCB) را نیز تأمین می کند.

 

از این موارد برای اتصال صفحه OLED به برد اصلی استفاده می شود. RFPCB سفت و سخت است اما قابل جمع شدن است که امکان طراحی راحت تر محصول و همچنین انتقال سریع سیگنال های الکتریکی را فراهم می کند.

سامسونگ Electro-Mechanics در سال گذشته خروج از تجارت RFPCB را در نظر گرفته بود ، زیرا در دو سال گذشته سود ندیده است. آخرین محصولی که تابلوها را برای آن عرضه کرد ، آیفون 12 بود. و ظاهراً ممکن است پس از تولید آیفون 13 نیز یک خروج اتفاق بیفتد.

پیش بینی می شود امسال سامسونگ 110 میلیون پانل برای آیفون ها عرضه کند و پس از آن LG Display با 50 میلیون و BOE با 9 میلیون پانل ارائه می شود.

 

منبع:gsmarena

milando.ir

milando
ارسال دیدگاه