ایفون تاشو احتمالا در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود

مینگ چی کو یکی از مشهور ترین تحلیلگر های محصولات اپل، اعلام کرد که که اپل درحال ساخت ایفون تاشو 8 ایچی است. که در سال 2023 به بازار عرضه میشود. و به گفته او این نمایشگر از رزولوشن +QHD بهره می برد. و به تعداد 15 تا 20 میلیون از ان به دست کاربران می رسد.

آقای (کو) پیش بینی کرده است که خیلی زود تولید گوشی های تاشو برای تمام برند ها موبایل ضروری خواهد شد و او معتقد است که اپل به لطف اکوسیستم نرم‌افزاری و توان سخت‌افزاری که دارد، می‌تواند به بزرگ‌ترین برنده‌ی این بازار تبدیل شود. طبق پیش‌بینی این تحلیلگر، گوشی‌های تاشو در آینده مرزهای بین گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌ها را کم‌رنگ می‌کنند.

 

 

سامسونگ در حال حاضر بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی نمایشگرهای اولد در جهان است. و گفته می‌شود اپل هم برای ایفون تاشو صرفا از نمایشگرهای انعطاف‌پذیر سامسونگ استفاده خواهد کرد. این اولین باری نیست که آقای «کو» اطلاعاتی در مورد آیفون تاشو فاش می‌کند.

چند ماه قبل هم اعلام کرد اپل در حال ساخت آیفون تاشو با نمایشگر مبتنی بر اندازه‌ی بین ۷٫۵ تا ۸ اینچی است. البته در این گزارش گفته بود که عرضه‌ی این گوشی به حل چالش‌های فنی و مشکلات مربوط به تولید انبوه بستگی دارد. اما با توجه به این گزارش جدید، به نظر می‌رسد اپل توانسته بر چالش‌های موردنظر غلبه کند و به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۳ شاهد اولین آیفون تاشو خواهیم بود.

منبع:gsmarena

milando.ir

milando
ارسال دیدگاه