تصاویری از گلکسی Galaxy Z Fold3 و Galaxy Z Flip3 منتشر شد

انتظار می رود سامسونگ تاشو های جدید خود را با نام های Galaxy Z Fold3 و Galaxy Z Flip3 راه اندازی کند ، زیرا هر دو سومین تکرار از سری مربوطه خواهند بود. ما نمی دانیم که تلفن ها چه موقع رسمی می شوند ، اما به لطف یک نشت گسترده ، چیزهای زیادی در مورد آنها یاد گرفته ایم.

چندین ماده تبلیغاتی که قرار بود محرمانه باشند ، در سراسر اینترنت سرازیر شده اند ، و نشان می دهد که Galaxy Z Fold3 از پشتیبانی S Pen برخوردار است ، در حالی که Galaxy Z Flip3 به تنظیم دوربین عمودی تغییر می کند.

Galaxy Z Flip3

 

Fold3 اولین گوشی هوشمند تاشو با دوربین زیر نمایشگر خواهد بود و از این لحاظ اولین سامسونگ است. به نظر می رسد که در کنار دستگاه قرار دارد ، زیرا این گوشی در 90 درجه خم شده است و به کاربران امکان می دهد تا با قلم S یادداشت برداری کنند.

با نگاه به پشت ، تلفن به سه لنز ، به صورت عمودی قرار می گیرد ، می چسبد. با این حال ، این قسمت بسیار کوچک خواهد بود و فلاش LED درست در زیر آن خواهد بود. همچنین می توانیم اکنون ببینیم که تلفن کاملا بسته شده و هیچ شکافی بین دو طرف باقی نمانده است.

 

Galaxy Z Fold3

 

 

Galaxy Z Flip3 از هر طرف Gorilla Glass Victus خواهد داشت و نمایشگر بزرگتری را در کنار دوربین ها به نمایش می گذارد و امکان نمایش اطلاعات بیشتر در مورد اعلان های دریافتی را فراهم می کند. از آنجا که این تاشو همیشه به عنوان لوازم جانبی مد به بازار عرضه می شود ، حداقل چهار رنگ خواهد داشت ، اما هر دستگاه رویکردی دو رنگ دارد.

 

منبع:gsmarena

milando

milando
ارسال دیدگاه