نقد و بررسی تخصصی کلت گازی گامو C15 در دفتر میلاندو

نقد و بررسی تخصصی کلت گازی گامو C15 در دفتر میلاندو

کلت گازی گامو C15

امروز تصمیم گرفتیم یکی از پرطرفدارترین محصولاتمون رو که طرفدار زیادی هم بین میلاندویی ها پیدا کرده رو براتون بررسی کنیم. کلت گازی گامو C15 مدل تصحیح شده تر نسبت به مدل PT85 هست که ایرادات کلت PT85 رفع شده و روانه بازار شده ، این محصول که به صورت تخصصی برای آموزش به دست پلیس های مبتندی فرانسه و اسپانیا قرارگرفته یکی از زیباترین و خوش دست ترین کلت گازی بین کلت های گازی بشمار میاد .

 

کلت گازی گامو C15

در ابعاد مناسب ساخته شده به طوری که طول لوله کلت C15 حدود ۱۱ سانتیمتر و شعاع این محصول هم حدود ۱۳ سانتیمتر هست که به راحتی درون دست قرار میگیره و میتونین کاملا به صورت جذاب درون دست قرار بگیره و از استفاده باهاش لذت ببرید .

این محصول به صورت تخصصی در میلاندو از آکبند باز شده و درحال بررسیش هستیم ، کلت گازی گامو C15

کلت گازی گامو C15 از نظر شلیک و در دست قرار گرفتن یکی از جذاب ترین محصولهای بازار هست . ماشه دستگاه بقدری نرم ساخته شده که میتونین به صورت پشت سر هم شلیک کنین و خستگی در قسمت انگشت دست اصلا احساس نکنید. البته دقت کنید که با یک کپسول حدود ۷۰ تا ۱۰۰ تیر میتونین با کلت C15 شلیک کنید .

کلت گازی C15 بدنه ای از جنس آلومینیوم ضد زنگ و تراش خورده ساخته شده که حس خاصی به دست منتقل میکنه . جنس پایین دستگاه کاملا براق و قسمت بالایی دست گاه به صورت مات ساخته شده که به زیبایی این کلت گازی کمک خاصی میکنه .

کلت گازی C15 به صورت ۷ تیر ساخته شده که ۷ تیر در قسمت بالایی خشاب و ۷ تیر در قسمت پایینی خشاب میتونین ساچمه قرار بدین و سریعا بعد تموم شدن ساچمه سری خشاب رو تغییر بدین ، این روند کمک زیادی به شلیک سریعتون میکنه .

وجود روغن اصلی خشاب که نشون دهنده آک بودن این محصول است.

در قسمت عقب کلت گازی C15 ماشه تک تیر قرار گرفته که شما میتونین از طریق این قسمت ، باد رو در کلت پر کنید و بعد از نشونه گیری دقیق شروع به شلیک کنید .

 

نتیجه گیری:

کلت گازی C15 یک اسلحه جذاب برای لذت بردن از شلیک ساخته شده که با ۷ تیر در قسمت بالایی خشاب و ۷ تیر در قسمت پایینی خشاب میتونین شلیک های طولانی داشته باشید و با گذاشتن یک کپسول به راحتی تا ۷۰ تیر شلیک کنید . کیفیت ساخت این محصول بشدت عالی هست که سالها میتونین از داشتنش لذت ببرید و موقع گرفتن در دست ، حس فوقالعاده بودن محصول رو لمس کنید .

هم اکنون میتونین این محصول رو به صورت آکبند از میلاندو خریداری کنید و یک کپسول و یک بسته ساچمه هم هدیه دریافت کنید

لینک خرید : کلت گازی گامو C15 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه