کدوم کلت گازی رو خریداری کنم ؟!

کدوم کلت گازی رو خریداری کنم ؟!

کلت گازی به ترتیب پر طرفدار ترین ها

 

کلت گازی گامو PT85

یکی از پرطرفدار ترین کلت های گازی حال حاضر هست که با بدنه ای محکم و ساخته شده از جنس فلز ، یکی از قوی ترین کلت های گازی در بین کلت های گازی دیگه هستش ! این کلت گازی با قدرت 30 ژول یکی از قوی ترین کلت ها در پرتاب تیر هست !

کلت گازی گامو pt85 به دلیل کوچکتر بودن نسبت به C15 و خوش دست بودن ، طرفدار خاصی بین همه پیدا کرده ، این کلت گازی رو میتونین همین حالا از فروشگاه میلاندو خریداری کنید و با خیال راحت تحویل بگیرید .

کلت گازی گامو PT85

کلت گازی گامو C15

یکی از هیجان انگیزترین کلت های گازی موجود در ایران ، کلت گازی گامو C15 هست ! بخاطر جدیدتر بودن نسبت به کلت گازی گامو PT85 به نسخه اصلاح شده کلت PT85 معروف شده که سرعت تیر بیشتر و تعداد تیر بیشتری نسبت به کلت گازی C15 داره ! و با همون جنس ساخت فلزی و با ابعاد یکم بزرگتر نسبت به PT85 یکی از خوش دست ترین کلت گازی موجود و پرطرفدار بین خریداران هست . این کلت گازی هم اکنون به صورت کاملا آکبند در میلاندو موجود است که میتونین به راحتی خریداری کنید .

⇐کلت گازی گامو C15

کلت گازی اکول 66

کلت گازی اکول 66 یکی از کوچکترین کلت های گازی حال حاضر هست که با قدرت ژول مناسب و نسبتا کمتر نسبت به مدل های بالاتر ، و به خاطر قیمت پایینتر ، طرفداران خاصی دارد که بین خریداران هم محوب شده است .

اهم اکنون میتونید با قیمت خیلی مناسب این محصول رو از میلاندو خریداری کنید

⇐کلت گازی اکول 66

و بقیه محصولات کلت گازی و بادی و اسلحه های شکاری رو هم اکنون میتونید از میلاندو خریداری کنید و با ضمانت اصالت کالا تحویل بگیرید . محصولات همراه با ساچمه و کپسول ارسال خواهند شد .

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها