همیشه در تلاش هستیم تا بهترین نوع خدمات با بهترین بازدهی رو برای مشتریان داشته باشیم و از این رو یک سری قوانین جهت اعتماد خرید شما وضع کردیم :

قوانین پرداخت و مالی

  1. با ورود به درگاه پرداخت های مورد تایید ما ، تمامی اطلاعات شما حفظ و طبق قوانین بانک مرکزی با رعایت تمامی اصول و قوائد انجام خواهد شد و با وجود نقطه ی امن درگاه های بانکی ، با خیال راحت پرداخت خود را انجام دهید.
  2. در صورت ثبت اطلاعات شخصی شما ، هیچ گونه اطلاعاتی به صورت پابلیک و عمومی قابل انتشار نیست و تمامی اطلاعات کاربران تحت نظر پلیس فتا در میلاندو ثبت و ذخیره سازی خواهد شد .

قوانین خرید کالا

  1. با خرید هر کالا از میلاندو ، تضمین بهترین کیفیت ، تضمین بهترین نوع جنس از طرف ما برای شما خواهد شد و در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال .
  2.  خرید شما به معنی تایید و قبول قوانین و قبول ضمانت کالا است .

قوانین برگشت و عودت کالا

  1. درصورتی که کالای شما ، از زمان دریافت کالا توسط شما ، مشکل فنی و یا طبق اصول ، مشکلی در اصل کالا داشته باشد قابل عودت و برگشت است و تنها در این صورت است که کالا از شما پس گرفته و تعویض خواهد شد.
  2. برگشت و عودت و مهلت تست کالا 10 روز است.
  3. کالاهایی که دارای ضمانت شرکتی هستند با شرکت گارانتی کننده باید هماهنگی ایجاد شده و درصورت نیاز برگشت داده شود .

قوانین پشتیبانی

  1. ما تضمین میکنیم که تا لحظه دریافت و حتی روزها و ماه ها بعد پشتیبان محصول شما هستیم و درصورت نیاز با شماره های اعلام شده در تماس با ما ، تماس بگیرید.